4 بهترین پلاگین پاپ آپ وردپرس (رایگان)

4 بهترین پلاگین پاپ آپ وردپرس (رایگان)

افزونه‌های بازشو وردپرس می‌توانند راه آسانی برای کمک به ارتباط با کاربر باشند، اما همه آنها یکسان نیستند. وقتی صحبت از پنجره‌های بازشو به میان می‌آید، هدف این است که مشتریان خود را به طور مؤثر هدف قرار دهید بدون اینکه آنها را آزار دهید یا آنها را دور کنید. و تا آنجا که به پلاگین ها مربوط می شود، شما افزونه ای می خواهید که مفید و قابل اعتماد باشد تا ارزش وقت شما را داشته باشد. به همین دلیل است که ما لیست طولانی گزینه های موجود در مخزن افزونه وردپرس را بررسی کرده ایم تا بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس موجود را به شما ارائه دهیم.

در این مقاله، شرایط لازم برای در نظر گرفتن این لیست را بیان می کنیم و چهار گزینه برتر خود را برای بهترین افزونه های بازشو وردپرس به اشتراک می گذاریم.

نیازهامندی های افزونه پاپ آپ وردپرس

آخرین چیزی که می خواهید افزونه ای است که با سایت شما کار نکند یا وقت شما را هدر دهد. به همین دلیل است که همه پلاگین های موجود در لیست ما حداقل 10000 نصب دارند، تا وردپرس 5.8 تست شده اند و دارای رتبه 4.5 ستاره یا بالاتر با 100 بررسی یا بیشتر هستند.

علاوه بر این، همه افزونه‌های موجود در این لیست برای دانلود و استفاده رایگان هستند.

موارد ذکر شده در بالا تضمین می‌کنند که افزونه‌های فهرست‌شده در اینجا کاربردی، قابل اعتماد و بدون هیچ هزینه‌ای می باشند.

4 افزونه برتر پاپ آپ وردپرس

بدون هیچ مقدمه ای، بیایید به برترین افزونه های پاپ آپ وردپرس بپردازیم.

Popup Maker

وقتی صحبت از بهترین افزونه‌های پاپ آپ وردپرس می‌شود، Popup Maker معمولاً یکی از اولین پلاگین‌هایی است که مردم به آن اشاره می‌کنند.

این به این دلیل است که بیش از 700 هزار نصب فعال جمع آوری کرده است و رتبه 5 ستاره عالی را با نزدیک به 4.3 هزار بررسی حفظ کرده است. و تبلیغات آن واقعی است.

Popup Maker به کاربران امکان می دهد کمپین های متمرکز بر تبدیل کاربر به مشتری ایجاد کنند تا بتوانند درآمد خود را افزایش دهند و لیست ایمیل خود با استفاده از پنجره های بازشو، اسلایدها، بنرها و موارد دیگر تکمیل کنند.

Popup Maker فوق العاده و انعطاف پذیر است. می‌توان آن را سفارشی و قالب‌ دهی کرد تا هر نوع پاپ‌آپ، مودال یا پوشش محتوایی برای وب‌سایت‌های وردپرس ایجاد کند. از ویرایشگر منحصر به فرد پاپ آپ می توان برای ایجاد هر محتوایی که می خواهید در داخل پنجره های بازشو نمایش دهید استفاده کرد و همچنین کنترل اندازه، موقعیت، انیمیشن و موارد دیگر پنجره بازشو کنترل کرد.

Popup Maker دارای تعداد زیادی گزینه مختلف می باشد. از جمله:

 • پاپ آپ ایمیل
 • پنجره بازشو ارتقای محتوا
 • پاپ آپ های تجاری
 • پنجره های فرم تماس
 • اعلامیه های کرونا/کووید-19
 • اعلامیه های کوکی اتحادیه اروپا
 • و …..

این افزونه همچنین با رایجترین افزونه‌های ساخت فرم ادغام می‌شود تا به شما این امکان را دهد که هنگام ارسال فرم، یک پنجره بازشو باز کنید یا زمانی که فرمی در داخل پاپ‌آپ ارسال می‌شود، پنجره بازشو را ببندید.

راه های مختلفی برای باز کردن یک پنجره بازشو وجود دارد مانند:

باز کردن خودکار (با تاخیر اختیاری)
کلیک روی دکمه (یا هر عنصر دیگر) تا باز شود
ارسال فرم (هنگام ارسال فرم، یک پنجره پاپ آپ را باز کنید)

Popup Builder با ارائه طیف گسترده‌ای از انواع پاپ آپ، شرایط و رویدادها به کاربران کمک می‌کند تا پنجره‌هایی با کیفت و کارایی بالا، تبلیغاتی و آموزنده ایجاد کنند که نرخ تبدیل کاربر به مشتری را افزایش داده و فروش را افزایش می‌دهد.

با Popup Builder، می‌توانید مشتریان خود را بر اساس تقسیم‌بندی جغرافیایی، جمعیت‌شناسی و یا رفتار آنها هدف قرار دهید و پاپ آپ های بسیار مؤثر بسازید.

دارای یک رابط گرافیکی کاربر پسند است که استفاده از آن را ساده و آسان می کند. همه انواع پنجره‌ها، رویدادها و شرایط به وضوح از هم جدا شده‌اند و برای استفاده نیازی به کدنویسی ندارند.

ویژگی های Popup Builder عبارتند از:

 • ایجاد و مدیریت پاپ آپ های نامحدود
 • پنجره های قابل تنظیم
 • پاپ آپ های مناسب برای موبایل
 • پنجره های بازشو که وقتی کاربر روی آنها قرار می گیرد فعال می شوند
 • پنجره های بازشو سازگار با شبکه سایت ها
 • و موارد بسیار دیگر

نکته جالب دیگر در مورد این افزونه این است که یک گزینه کدنویسی سفارشی JS/CSS را برای همه انواع پاپ آپ های خود ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد هر پنجره بازشو را منحصر به فرد و کاملاً قابل تنظیم کنند. می‌توانید پس‌زمینه، حاشیه‌ها، روکش‌ها، متون، رنگ‌ها و موارد دیگر را سفارشی کنید.

Popup Builder همچنین به طور کامل با بسیاری از محبوب ترین افزونه های وردپرس مانند WooCommerce، MailChimp، Ninja Forms و غیره سازگار است.

Hustle

Hustle بیش از 100 هزار نصب و رتبه 4.5 ستاره کسب کرده است، عمدتاً به این دلیل که تولید پاپ آپ را با استفاده از فرم‌های انتخابی ساده، پنجره‌های بازشو بازاریابی هدفمند و قالب‌های طراحان، آسان می‌کند.

این افزونه به شما امکان می دهد لیست ایمیلی خود را به راحتی رشد دهید و تبلیغات هدفمند را در سراسر سایت خود با پنجره های بازشو، گزینه های انتخابی، اسلایدها، ویجت ها و کدهای کوتاه نمایش دهید.

با قالب های Hustle، می توانید به سرعت پنجره های بازشو، اسلایدها و جاسازی ها ایجاد کنید. الگوهای موجود انواع موارد مختلف برای استفاده را نشان می‌دهند (مانند جمعه سیاه، هدایا، اطلاعیه COVID، ثبت‌نام در خبرنامه)، که به شما امکان می‌دهد طرحی را شروع کنید که با اهداف بازاریابی شما هماهنگ باشد.

همه قالب‌ها رسپانسیو و کاملاً قابل تنظیم هستند و به شما امکان می‌دهند رنگ‌ها، انیمیشن‌ها، طرح‌بندی‌ها، سایه‌ها، شرایط نمایش و موارد دیگر را تنظیم کنید.

علاوه بر این، Hustle به شما این امکان را می‌دهد که طیفی از محرک‌های رفتاری را برای پنجره‌های بازشو و اسلایدهای خود تنظیم کنید، مانند زمان در صفحه، اسکرول، خروج و موارد دیگر، و همچنین برنامه‌های بازشو خاصی را برای بهترین نتایج تنظیم کنید.

Hustle مملو از ویژگی ها است:

Brave

Brave تنها با 10000 نصب دارد، عضو کوچک در این لیست است، اما از امتیاز 5 ستاره چشمگیر برخوردار است.

این سازنده ویجت قدرتمند برای وردپرس به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه به صورت بصری پنجره های بازشو، فرم ها، نوارهای چسبنده و نوارهای جانبی ایجاد کنید.

مهمترین ویژگی Brave ویرایشگر با قابلیت کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه پنجره های بازشو منحصر به فرد و سفارشی ایجاد کنید. نسخه رایگان این افزونه با ۹ عنصر مختلف (متن، دکمه، تصویر، فرم و موارد دیگر) ارائه می‌شود که می‌توانید آن‌ها را بکشید و در پنجره‌های بازشو رها کنید و طرح آن را سفارشی کنید. حتی می توانید انیمیشن ها را به پنجره های بازشو اضافه کنید.

همچنین می‌توانید مخاطبین را برای پنجره‌های بازشو تنظیم کنید تا کنترل کنید چه کسی پنجره‌های بازشو را می‌بیند. همچنین به پنجره‌های بازشو اهداف سفارشی بدهید که می‌توانند یک عمل را راه‌اندازی کنند و پس از اتمام به شما اطلاع دهند.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد Brave این است که می‌توانید نحوه و تعداد نمایش پنجره‌های بازشو را سفارشی کنید به این معنی که می‌توانید با محدود کردن تعداد دفعات مشاهده پنجره‌های بازشو، از آزار بازدیدکنندگان بازگشتی جلوگیری کنید.

Brave همچنین اثربخشی پنجره‌های بازشو را با تجزیه و تحلیل پیشرفته نشان می‌دهد که نشان می‌دهد هر چند وقت یکبار یک پنجره بازشو مشاهده شده، روی آن کلیک شده یا منجر به ارسال فرم تماس شده است.

OptinMonster (رایگان / پولی)

آخرین افزونه در لیست ما یک نوع افزونه پولی است.

OptinMonster دارای رتبه 4.5 ستاره است، و این بسیار چشمگیر است اگر در نظر بگیرید که بیش از 1 میلیون نصب در وردپرس داشته است.

تنها دلیلی که در این لیست بالاتر نیست این است که یک نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) است، به این معنی که در حالی که این افزونه رایگان است، باید یک حساب OptinMonster داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین با استفاده از OptinMonster مشترکین خبرنامه را به دست آورید.

با این حال، با پداخت فقط 9.99 دلار در ماه، OptinMonster با ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد :

 • پنجره های لایت باکس
 • پاپ آپ های شناور
 • باکس اسلایدی ( باز شدن از کنار صفحه )
 • پاپ های خوش آمدگویی تمام صفحه (پاپ آپ های تمام صفحه)
 • پاپ های چرخ شانس ( گردونه شانس )
 • فرم های ثبت نام درون خطی
 • فرم های اشتراک نوار کناری
 • پاپ های قفل محتوا (پاپ آپ هایی که برای دیدن محتوا نیاز به ثبت ایمیل است)
 • تایمرهای شمارش معکوس
 • پاپ آپ های بله/خیر
 • پاپ آپ های موبایل
 • پنجره های بازشو سفارشی (ایجاد و سفارشی کردن پنجره بازشوی خود با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن در پنجره ساز)
 • قالب های بازشو از پیش ساخته شده
 • تست A/B، هدف‌یابی پنجره‌های بازشو، و تجزیه و تحلیل پیشرفته
 • و بسیاری موارد دیگر

اگر بودجه لازم را در اختیار دارید پیشنهاد ما به شما افزونه قدرتمند OptinMonster است.

نتیجه

افزودن پنجره های بازشو به وب سایت شما می تواند راهی عالی برای هدف قرار دادن کاربران و تبدیل آنها به مشتری می باشد. اما ایجاد پنجره های بازشو با استفاده از کد می تواند زمان بر باشد.

خوشبختانه، با این افزونه های بازشو، می توانید به سرعت و به راحتی پنجره های بازشو سفارشی را با حداقل تلاش به وب سایت خود اضافه کنید.

شما می توانید تمام افزونه های پاپ آپ لیست شده در این مقاله را در مخزن پلاگین وردپرس بیابید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *