1. Home
  2. Docs
  3. ساخت پوسته

ساخت پوسته

به کتابچه راهنمای ساخت و توسعه قالب وردپرس خوش آمدید، منبع شما برای یادگیری همه چیز در مورد دنیای هیجان انگیز قالب های وردپرس.

کتابچه راهنمای ساخت قالب وردپرس، یک مخزن برای تمام موضوعات وردپرس است. چه شما در کدنویسی قالب های وردپرس تازه کار باشید، چه یک توسعه دهنده با تجربه، باید بتوانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را در اینجا بیابید.

در این بخش می توانید نحوه ساخت قالب های کلاسیک یا بلوک را یاد بگیرید. قالب کلاسیک، قالبی است که در درجه اول از PHP استفاده می کند. قالب بلوک، جدیدتر است که عمدتا با استفاده از HTML ساخته می شود. قالب بلوک کاملاً از بلوک‌هایی تشکیل شده است که به کاربران امکان می‌دهد آن ها را در ویرایشگر سایت استفاده کنند.

اگر علاقه مند به یادگیری در مورد بلوک ها هستید، به راهنمای ویرایشگر بلوک مراجعه کنید.

اگر به ساخت قالب به روش کلاسیک علاقه دارید به خواندن ادامه دهید.

  1. اگر در توسعه قالب های وردپرس تازه کار هستید، با بخش 1 شروع کنید، جایی که می توانید بفهمید یک قالب چیست، درباره لایسنس وردپرس بیاموزید، محیط توسعه خود را راه اندازی کنید و اولین قالب خود را بسازید.
  2. هنگامی که مقدمه را تمام کردید، بخش اصول اولیه قالب شما را با بلوک های سازنده یک پوسته وردپرس آشنا می کند.
  3. بخش توابع قالب به شما انواع مختلفی از توابعی را که می توانید در قالب خود استفاده کنید نشان می دهد.
  4. اگر به دنبال سفارشی سازی و در عین حال محافظت از کاربران خود هستید، به بخش سفارشی سازی و امنیت بروید
  5. اگر می‌خواهید با اصول اولیه قالب آشنا شوید، سرفصل های پیشرفته ساخت قالب را بررسی کنید تا درباره قالب های فرزند، بهترین شیوه‌های رابط کاربری، تست و آزمایش قالب و موارد دیگر بیاموزید.
  6. هنگامی که قالب خود را برای انتشار آماده کردید، بخش پایانی انتشار قالب، آموزش برخی از بهترین روش ها برای توزیع قالب و آماده سازی آن برای مخزن قالب WordPress.org را پوشش می دهد.

اگر می خواهید در مورد ساخت قالب به روش بلوک بیاموزید، به راهنمای ویرایشگر بلوک مراجعه کنید.

Articles

How can we help?